poczta  |  podwórko  | kontakt napisz do nas  |  BIP 
     
2016-12-11     Biny, Damazego, Waldemara        
Jesteś w :
   Gorąca wiadomość
2010-02-26BIBLIOTEKA NA TARGACH
  Magdalena Wieczorek, pracownik Samorządowej Biblioteki Publicznej w Kępnie, w piątek 19 lutego 2010 r. uczestniczyła w IX Poznańskich Spotkaniach Targowych – Książka dla Dzieci i Młodzieży. Honorowym gościem targów była Pani Maria Kaczyńska. Żona Prezydenta RP wzięła udział w uroczystym otwarciu.
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-25PRZETARG NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI Z PRZEZNACZENIEM NA PROWADZENIE LETNICH OGRÓDKÓW GASTRONOMICZNYCH
Burmistrz Miasta i Gminy Kępno ogłasza wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-22JAK BYĆ KOBIETĄ BEZPIECZNĄ
W marcu 2010 roku pod hasłem „W Dniu Kobiet zamiast kwiatka” rozpocznie się wspólna akcja Urzędu Miasta i Gminy w Kępnie oraz kępińskiej policji, której adresatkami są mieszkanki Gminy Kępno. Do 6 marca przyjmowane będą zgłoszenia kobiet, które zechcą uczestniczyć w nieodpłatnym cyklu spotkań, podczas których panie dowiedzą się jak zadbać o własny komfort psychiczny i bezpieczeństwo w sytuacjach zagrożenia oraz poznają podstawy samoobrony.     
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-17„SOWY POLSKI” W KĘPIŃSKICH PRZEDSZKOLACH
W miniony czwartek i piątek, 11 - 12 lutego 2010 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 5 oraz w Przedszkolu Samorządowym nr 4 i Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Kępnie przeprowadzone zostały ekologiczne warsztaty dla dzieci.  
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-21PRZYJACIEL KĘPNA 2010
W poniedziałek, 15 lutego 2010 roku w hali sportowo-widowiskowej Kępińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji już po raz siódmy odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień „Przyjaciel Kępna”, będąca jednocześnie okazją do podsumowania przez Burmistrza Miasta i Gminy Kępno roku 2009.  
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-10BAL PRZEBIERAŃCÓW W PRZEDSZKOLU NR 5
W piątek, 5 lutego 2010r. w Przedszkolu samorządowym Nr 5 w Kępnie najmłodsi bawili się podczas prawdziwego balu karnawałowego.
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-09KSIĄŻKA JAK BALSAM
W Samorządowej Bibliotece Publicznej w Kępnie czytelnicy znaleźć mogą książki, które prowadzą do wewnętrznego wyciszenia, refleksji, zastanowienia się nad życiem – oznaczone zostały one bowiem przez bibliotekarki zielonym paskiem.  
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-09KRYSZTAŁOWY HIT DLA KĘPNA
Urząd Miasta i Gminy w Kępnie po raz kolejny został laureatem Konkursu Gospodarczo-Samorządowego HIT Wielkopolski i otrzymał Nagrodę Kryształowy HIT.
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-03WZOROWY CZYTELNIK 2010 ROKU
Samorządowa Biblioteka Publiczna w Kępnie organizuje dla czytelników konkurs w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz swoich filiach w: Krążkowach, Mikorzynie, Olszowie, Ostrówcu i Świbie.
 
  Gorąca wiadomość
2010-02-03REGULAMIN XXX REJONOWYCH PREZENTACJI TEATRÓW
DZIECI i MŁODZIEŻY DATA: 30.03.2010   MIEJSCE: Kino SOKOLNIA ul. Walki Młodych 5; 63-600 Kępno ORGANIZATOR ELIMINACJI REJONOWYCH: Kępiński Ośrodek Kultury, ul. Sikorskiego 3 Pliki do pobran...
 
Szanowni Państwo,

 
Mamy przyjemność powitać Państwa w Kępnie, mieś­cie o kilkusetletniej tradycji. Położenie geograficzne naszej gminy - na południowym krańcu Wielkopolski, u bram Dolnego i Górnego Śląska, na skrzyżowaniu ważnych międzyna­rodowych szlaków komunikacyjnych Katowice - Poz­nań i Warszawa - Wrocław, stwarza dobre warunki do prowadzenia działalności gospodarczej w różnych dzie­dzinach.

Samorząd nasz jest otwar­ty na wszelkie formy współdziałania, Pragniemy, by nie­wątpliwe walory miasta i gminy - położenie geograficzne. układ komunikacyjny, tradycje historyczne i rozwijający się przemysł - w większym stopniu służyły powszechne­mu dobru. Gorąco zachęcamy inwestorów i przedsiębiorców do współpracy, której efekty gwarantowałyby obopólne korzyści.
Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia sportowe
   
 
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska 2007
| Odwiedzin